ARGOSNEWS.GR
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΑΡΓΟΛΙΔΑΕΛΛΑΔΑΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Αργολίδα: Όλα τα αποτελέσματα ερασιτεχνικών ομάδων ποδοσφαίρου

Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αργολίδας.

Α1 Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο16/12/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Τσατσούλη Β.4-1
2.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο16/12/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Ορφανός Β.2-8
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/12/2315:00Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ.3-3
4.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή17/12/2315:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Γεώργας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
2-1
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή17/12/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Τούμπας Σ.2-0
6.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή17/12/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Τσάμης Μ.0-0
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή17/12/2315:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Μπούκουρα Μ.4-0
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΛΥΓΚΕΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή17/12/2311:00Κόλλιας Δ., Καραχάλιος Ι., Φιλιππόπουλος Κ.1-3
9.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/12/2311:00Κόλλιας Γ., Γεώργας Κ., Κοτσοβός Κ.1-5
10.ΕΡΑΣΙΝΟΣ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή17/12/2311:30Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Μπούκουρα Μ.2-0
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/12/2315:00Ρούσσης Σ., Βασιλόπουλος Μ., Φλεβάρης Ι.0-3
12.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΘΗΣΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή17/12/2315:00Κόλλιας Δ., Καραχάλιος Ι., Φιλιππόπουλος Κ.2-2
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή17/12/2311:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Τούμπας Σ.4-1
14.ΥΔΡΑ – Α.Γ.Ο.Ν.ΥΔΡΑΣΚυριακή17/12/2311:30Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Λειβαδίτης Β.4-1
15.ΠΡΟΣΥΜΝΗ – Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/12/2312:00Φλεβάρης Ι., Ρούσσης Σ., Βασιλόπουλος Μ.3-2
16.ΜΕΘΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/12/2315:00Μαρινόπουλος Π., Κατσάνης Ι., Κασκαφέτος Α.3-1
17.ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή17/12/2315:00Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Λειβαδίτης Β.1-2
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη13/12/2313:15Μπατάκος Κ., Αργύρης Ι., Κοτσοβός Κ.2-1
2η αγωνιστική
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη13/12/2315:30Μπατάκος Κ., Αργύρης Ι., Κοτσοβός Κ.4-2
20.ΝΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/12/2315:00Κατσάνης Ι., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.3-1
21.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ – ΠΑΝΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή17/12/2311:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Τσάμης Μ.0-1

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

Γενική Συνέλευση και εκλογές για το Σωματείο “Ένωση Βιοκαλλιεργητών Αργολίδας”

diktio diktio

Χριστουγεννιάτικη γιορτή στο Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο – Λύκειο Αργολίδας

diktio diktio

Νίκη για τα κορίτσια του Φείδωνα Άργους στο Μεσολόγγι

diktio diktio

Επιχείρηση της Αστυνομίας με 10 συλλήψεις στην Αργολίδα

diktio diktio

“Νότες σε χρυσόσκονη…”: Χριστουγεννιάτικη γιορτή στο Ναύπλιο από το Ελληνικό Ωδείο Άργους

diktio diktio

Που χρειάζονται αντιολισθητικές αλυσίδες λόγω παγετού στην Πελοπόννησο

diktio diktio