Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για τις αγωνιστικές που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 26 και 27 Νοεμβρίου.

Α1 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Δημητρόπουλος Π.1-1
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι.2-1
3.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τούμπας Σ., Ρούσσης Σ.1-3
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο26/11/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ.1-2
5.ΜΕΘΑΝΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή27/11/2215:00Αθανασόπουλος Β., Κόλλιας Δ., Κοτσοβός Κ.0-2
6.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή27/11/2215:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Γεώργας Κ.2-1
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή27/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μακρής Ν., Κυμπουρόπουλος Δ.3-1
8.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/11/2215:30Τριανταφύλλου Ρ., Γκουριώτης Κ., Βλαντούσης Ν.2 -1
Α2 ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ – ΛΥΓΚΕΥΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή27/11/2211:00Μαρινόπουλος Π., Ραφαηλίδη Σ., Καραχάλιος Ι.7-0
10.ΥΔΡΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή27/11/2214:00Μπέγκος Α., Κορολής Β., Κάτσουδας Π.
11.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Ραφαηλίδη Σ.1-2
12.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή27/11/2215:00Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.1-1
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – ΠΡΟΣΥΜΝΗΝ.ΚΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Δαγρέ Μ.1-3
14.Α.Γ.Ο.Ν. – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/11/2218:30Κόλλιας Δ., Κοτσοβός Κ., Κορολής Β.1-1
15.ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή27/11/2211:00Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α., Μπατάκος Κ.3-3
16.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΛΙΜΝΩΝΚυριακή27/11/2214:30Ρούσσης Σ., Τούμπας Σ., Ορφανός Β.2-2
17.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή27/11/2215:00Δρούζας Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Μελέτης Α.4-1
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡ. 2022-2023
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Σάββατο26/11/2215:002-2
19.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή27/11/2213:452-1
20.ΡΟΔΟΣ ΑΣ – ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή27/11/2215:001-0
21.ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή27/11/2215:000-1
22.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΚυριακή27/11/2215:001-1
23.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή27/11/2215:000-3
24.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή27/11/2215:002-1